Obecné podmínky

AUTORSKÁ PRÁVA

Všechny fotografie jsou předmětem autorského práva a majetkem fotografa a nesmí být použity pro jakýkoli komerční účel, propagaci či prodej třetí straně bez písemného souhlasu autora. Fotografované osoby mohou používat fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.
Je rovněž zakázáno dodané fotografie jakýmkoli způsobem dále upravovat.


SOUHLAS S POSKYTNUTÍM FOTOGRAFIÍ

Vyhrazuji si právo ke zveřejnění fotografií do svého portfolia na sociálních sítích nebo na svých webových stránkách i k jiným způsobům prezentace (tiskoviny).

Tyto fotografie budou fotografkou Kamilou Svobodovou zpracovávány po dobu 10 let. Pokud si klient nepřeje, aby jeho fotografie byly zveřejněny, je nutné o tom fotografa předem informovat (nejpozději po skončení focení). Pokud tak neučiníte, bere se to jako váš souhlas.


Osobní údaje které mi budou poskytnuty, jako je jméno,adresa, email a telefonní číslo, pro plnění smluvního vztahu, budu zpracovávat po následujících 10 let ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.


ARCHIVACE FOTOGRAFIÍ

Všechny neupravené fotografie (raw formáty) se archivují po dobu 6 měsíců od odevzdání zakázky, poté data odstraňuji v souladu s nařízením EU 2016/679 o ochraně fyzických osob (tzv. GDPR). Pokud chce klient zakázku reklamovat, musí tak učinit do této doby.


Odevzdané fotografie (jpg formáty) se archivují také po dobu 6 měsíců. Pokud dojde během této doby na vaší straně ke ztrátě či poškození dat, mohu vám data znovu zaslat prostřednictvím firmy dastax.


REZERVACE

Pro závaznou rezervaci potřebuji vaše telefonní číslo, jméno, adresu, datum focení, místo focení, balíček, který jste si vybrali a počet osob (u dětí i věk), které budou foceny. Termín focení následně pevně rezervuji po uhrazení zálohy podle ceníku.


ODVOLÁNÍ - ZRUŠENÍ FOCENÍ

Z osobních důvodů (např. nemoc) nejdéle den před termínem focení. V případě zrušení kvůli "zásahům vyšší moci" (liják, porouchané auto, uprchnuvší pes,...) nejdéle hodinu před focením, v tomto případě pouze telefonicky!


Termín focení lze z těchto důvodů přesunout 2x. Pokud nedorazíte bez udání závažného důvodu nebo zrušíte focení 3x po sobě, není již možné určit jiný termín a záloha propadá v celé výši.OBJEDNÁNÍ FOCENÍ

Rezervační formulář zde na stránkách.
Email: kamilasvobodovafoto@seznam.cz
Facebook: Kamila Svobodová, rodinná fotografka

Instagram: @kamilasvobodovafoto

Tel.: 734 618 692MÍSTO FOCENÍ


Primárně obec Zduchovice.

Po dohodě mohu přijet v rámci okresu Příbram.


DÉLKA FOCENÍ


ZÁKLAD:      15-30 min

STANDART: 40-60 min

MAXI:           1,5-2 hod

Na focení prosím choďte v uvedený čas. Pokud přijdete pozdě, focení se neposouvá, fotíme pouze zbývající čas, který jsem pro vás měla vyhrazený.

V některých výjimečných případech (např. pokud je dítě nervózní tak moc, že není možné jej vyfotit) se může doba focení prodloužit.

Pozor, toto neplatí v případě sezónního minifocení.ODEVZDÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Do týdne od focení dostanete na email odkaz na zaheslované album s náhledy (nahledovky.cz), kde si vyberete fotografie, které si budete přát upravit.


Do tří týdnů od potvrzení výběru dostanete na email odkaz na zaheslované album s finálními, upravenými fotografiemi (dastax.cz). Zde si budete moci jednotlivé fotografie stáhnout do PC. Z alba máte rovněž možnost objednat si rovnou tisk vybraných fotografií v libovolném počtu a formátu (podle nabídky firmy Dastax).


V případě expresního zpracování úpravy fotografií, tj. kratší než 3 týdny, účtuji poplatek + 1000 Kč. V případě, že budete chtít fotografie upravit do tří dnů, účtuji poplatek + 2000 Kč.


Odevzdávám pouze upravené fotografie ve formátu JPG (zákazník nemá žádný nárok na RAW soubory či neupravené fotografie).


V případě nemoci, úrazu, technických problémů apod. si vyhrazuji právo dodací dobu prodloužit. O prodloužení bude zákazník vždy včas informován.